Gzymsy wmb

Wszystko o sztukaterii elewacyjnej

Listwy dekoracyjne oraz gzymsy firmy WMBSztukateria elewacyjna ( inna nazwa to :profile styropianowe ) w ostatnich latach stała się bardzo popularna. Dzięki niej tanio i szybko można diametralnie zmienić wygląd niemalże każdego budynku.

Na przeciw sporemu zapotrzebowaniu wyszła firma Wmb s.c.
Firma WMB jest jednym z największych producentów sztukaterii elewacyjnej w Polsce. Na rynku działa już od ponad 10 lat. W ofercie firmy znajdziemy ogromną ilość różnych elementów sztukateryjnych. Do najpopularniejszych z pewnością należą :


Listwy dekoracyjne

Stosowane są zazwyczaj do dekorowania drzwi oraz okien. Firma Wmb oferuje ponad 20 różnych wzorów oraz wielkości listew. Na życzenie klienta każdą z listew można jednak dowolnie zmodyfikować.

Przykładowa listwa firmy Wmb :


listwa L1 wmb zastosowanie listwy L1 wmbGzymsy

Również bardzo popularne są gzymsy. Tutaj Wmb oferuje w sprzedaży różne rodzaje gzymsów np. gzymsy modernistyczne, wieńczące, pasowe, cokołowe oraz nadokienne. gdzie każdy z nich ma tak jak w przypadku listew dekoracyjnych wiele ciekawych wzorów oraz wielkości.

Przykładowy gzyms firmy Wmb :


gzyms pasowy wmb zastosowanie gzymsu wmb


Długość sprzedawanych przez firmę Wmb listew oraz gzymsów to 200 cm. Również i w tym przypadku na życzenie klienta można wyprodukować gzymsy czy listwy o innych długościach

2012 © Wszelkie prawa zastrzeżone