Gzymsy styropianowe

Wszystko o Gzymsach styropianowych

Gzymsy styropianowe jako element dekoracyjnySztukateria elewacyjna ( inna nazwa to : gzymsy styropianowe ) w ostatnich latach stała się bardzo popularna. Dzięki niej tanio i szybko można diametralnie zmienić wygląd niemalże każdego budynku.Na przeciw sporemu zapotrzebowaniu wyszła firma Decorsystem s.c. Firma Decorsystem jest jednym z największych producentów sztukaterii elewacyjnej w Polsce. Na rynku działa już od ponad 11 lat. W ofercie firmy znajdziemy ogromną ilość różnych elementów sztukateryjnych. Do najpopularniejszych z pewnością należą :


Listwy dekoracyjne

Stosowane są zazwyczaj do dekorowania drzwi oraz okien. Firma Decorsystem oferuje ponad 20 różnych wzorów oraz wielkości listew. Na życzenie klienta każdą z listew można jednak dowolnie zmodyfikować.Przykładowa listwa firmy DecorSystem :


zastosowanie listwy L1 wmbGzymsy styropianowe

Również bardzo popularne są gzymsy. Tutaj DecorSystem oferuje w sprzedaży różne rodzaje gzymsów np. gzymsy modernistyczne, wieńczące, pasowe, cokołowe oraz nadokienne. gdzie każdy z nich ma tak jak w przypadku listew dekoracyjnych wiele ciekawych wzorów oraz wielkości.Przykładowy gzyms firmy Decorsystem :


zastosowanie gzymsu wmb


2012 © Wszelkie prawa zastrze¿one